Ezért éri meg a Farmrotech Magyarország Kft.-nél dolgozni

  • Veresnyképes jövedelem
  • Stabilitás
  • Szakmai fejlődés
  • Kihívás
  • Családias légkör

Cégünk kiemelt hangsúlyt fektet a munkavállalói elégedettségre. A versenyképes alapbéren kívül biztosítjuk a megfelelő eszközöket (céges autó, laptop és mobilftelefon), béren kívüli juttatásokat és a teljesítménytől függő extra jövedelmet.

Kollégáink készségesen segítenek a betanulásban és a szakmai továbbképzésben.

Építsen karriert egy stabil, piacvezető cégnél!

Nyitott pozíciók

Feladatok:

– Üzembe helyezési műveletek végrehajtása

– Időszakos műszaki felülvizsgálatok elvégzése

– Diagnosztika és javítás a garancia illetve a garanciát követő időszakra

– Mezőgazdasági gépek javítása az ügyfél telephelyén

Elvárások:

– Szakirányú végzettség (középfokú gépészeti/műszaki végzettség)

– Mezőgazdasági gépek és traktorok javításával kapcsolatos tapasztalatok

– Önálló munkavégzés és problémamegoldó készség

– Rugalmas munkavégzés, utazási hajlandóság

– Vezetői engedély kategória : B

– Lakóhely: Szeged és környéke

Előny:

– Román illetve angol nyelv ismerete

– Emelőgép illetve targonca vezetői vizsga

Amit kínálunk:

– Fizetési és teljesítménybónuszok

– Laptop, autó, telefon használat

– Hosszú távú, stabil munkalehetőség

– Alkalmazotti jogviszony

– Szakmai tréningek

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely – Országos

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Főbb feladatok

  • cégünk által forgalmazott gépek tervszerű értékesítése,
  • műszaki ismeretek elsajátítása
  • meglévő és új partnerkapcsolatok kialakítása, magas szintű kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • erős műszaki és kereskedelmi attitűddel rendelkezik
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  •  “B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • elkötelezettség és önállóság jellemzi
  • mobilitás

Előnyt jelent:

  • gépészmérnöki vagy mezőgazdasági műszaki végzettség,
  • mezőgazdasági gépek kereskedelmében vagy üzemeltetésében szerzett tapasztalat

  • Országos

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • alapbéren felüli, teljesítménytől függő extra jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • céges autó, mobiltelefon, laptop
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Amennyiben valamely álláshirdetésünk felkelktette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi űrlap segítségével!